Medycyna estetyczna

Oferujemy również współprace z zakresu medycyny estetycznej.

  • kwas hialuronowy( wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust)
  • nici PDO
  • osocze bogato płytkowe

Nasza ofertę kierujemy do osób chcących poszerzyć swoje usługi również z tej dziedziny.

Oczywiście Państwa Gabinet również otrzymuje profity od wykonanych zabiegów.

Spa portrait of a young and healthy woman with arrows on her face. Plastic surgery concept.

Kwas hialuronowy

Obecnie najlepszy produkt do korekcji zmarszczek. Jest to polisacharyd występujący w ludzkim ciele, głównie w skórze. Do najważniejszych cech kwasu hialuronowego należy wiązanie wody, dzięki czemu dochodzi do prawidłowego nawodnienia tkanek. Jego właściwości powodują, iż stanowi on jeden z głównych składników w produkcji ekskluzywnych środków farmaceutycznych stosowanych w okulistyce, ortopedii i wielu innych działach medycyny. Cząstki kwasu hialuronowego zanikają w miarę upływu lat i dlatego właśnie pogłębiają się zmarszczki.

Preparaty stosowane do wygładzenia zmarszczek są produktami syntetycznymi, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia alergii, zapewniając nam dużą wygodę, gdyż nie wymagają stosowania wcześniejszych prób uczuleniowych.

Preparat ma postać bezbarwnego, elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełni zmarszczkę. Czas trwania zabiegu zależy od głębokości zmarszczek, trwa od 30-60 minut. Okres utrzymywania się efektu zależy od rodzaju podanego preparatu oraz cech osobniczych pacjenta, takich jak: wiek, rodzaj skóry, tryb życia(palenie papierosów, ekspozycje słoneczne) Przedział czasowy wynosi od 6 miesięcy do nawet 5 lat.

Wypełnianie i modelowanie ust

Piękne, kształtne i pełne blasku usta, to jeden z głównych atrybutów kobiecości. Podkreślone i wymodelowane usta, przyciągają uwagę i nadają twarzy promienności.

Z wiekiem nasze usta również tracą jędrność. Odwadniają się, skóra staje się cienka i ulega wysuszeniu, kontur ust “rozmywa się”. Modelowanie i wypełnianie ust kwasem hialuronowym powoduje zniesienie asymetrii, wzmocnienie i mocne nawilżenie ust , ich powiększenie (nadanie objętości) oraz podkreślenie konturu.

Nić PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.

Nić PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu, wpływa na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry, powodując łączenie naturalnego kwasu hialuronowego.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania, skóra w którą wprowadzimy nici PDO, staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.

Preparation of blood for injections PlasmoliftingOsocze bogatopłytkowe

To zabieg polegający na podaniu osocza w skórę, w celu jej stymulacji i regeneracji. Daje trwałe widoczne efekty odmłodzenia skóry – staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Po zabiegu następuje znaczna redukcja wiotkości skóry, zlokalizowanej w delikatnych okolicach oczu, twarzy, szyi, dekoltu i dłoni terapia ta również pomocna w leczeniu blizn, rozstępów, w przyśpieszeniu procesu gojenia oraz hamowaniu wypadania włosów i leczeniu łysienia.

blood