Makijaż permanentny

9qKKzTJego celem jest naturalne podkreślenie kobiecości. Piękny wygląd o poranku, po wyjściu z basenu przez całą dobę wspaniale wpływa na samopoczucie i uszczęśliwia coraz bardziej aktywną i nowoczesną kobietę:))

Ustom możemy dodać wyraźniejszy odcień czerwieni, brwiom nadać perfekcyjny kształt, zaznaczyć linię rzęs. Znajduje również zastosowanie w korekcie pozostałości po zabiegach chirurgicznych oraz defektów skórnych. Makijaż wykonujemy barwnikami pochodzenia naturalnego. Preparaty wprowadzamy do przestrzeni międzykomórkowej naskórka. Utrzymują one swoją wyrazistość ok 3 -6 lat. Zanikają w tempie ok 20% rocznie. Podczas zabiegu miejsca poddane makijażowi znieczulamy preparatem o silnym działaniu. Dzięki temu klientka nie odczuwa bólu. Po zabiegu może wystąpić obrzęk, zanika on jednak już następnego dnia. Przy makijażu ust cztery dni przed i po należy zażywać zapobiegawczo HEVIRAN. Po kilku tygodniach wykonujemy korektę w celu wzmocnienia i utrwalenia efektów, gdyż po pierwszym zabiegu barwnik może się wyłuszczyć nawet w 50%. Korekta jest bezpłatna. Pracujemy na urządzeniu firmy Clarena. Działa ono niezwykle precyzyjnie dzięki wykorzystaniu nowatorskiego systemu doboru szybkości pracy do rodzaju skóry oraz zastosowaniu igieł o idealnie gładkim kształcie. Rodzaj urządzenia jest niezwykle ważny dla komfortu zabiegu.

Każdy zabieg makijażu permanentnego zaczynamy od rozmowy z klientka w celu ustalenia jej oczekiwań, wypełniamy starannie kartę klienta po to alby wyeliminować ewentualne przeciwskazania, rysujemy specjalnym flamastrem kształt brwi, kreski czy też ust i dobieramy odpowiedni kolor barwnika którego użyjemy podczas zabiegu.

Makijaż permanentny ust

Wykonujemy zabieg zaznaczenia konturu, konturu z cieniem lub pełnego wypełnienia. Najlepszy efekt pełnych ust daje makijaż całej powierzchni czerwieni wargowej. Do zabiegu wykorzystujemy zazwyczaj odcienie czerwieni najbardziej zbliżone do kolorytu ust i dostosowane do typu urody. Na wyraźne życzenie klientki używamy silniejszych barw. Przed rozpoczęciem zabiegu zostaje obrysowany kształt, z ewentualną korektą, jeżeli usta nie są idealnie symetryczne. Podczas zabiegu stosujemy kilka rodzajów znieczulaczy, dzięki czemu redukujemy nieprzyjemne odczucia i dodatkowo eliminujemy opuchliznę.

Makijaż permanentny brwi

Dzięki makijażowi brwi można skorygować kształt, brak symetrii w wysokości i rozstawieniu. Bardzo istotną część zabiegu stanowi wyrysowanie kształtu takiego, który pod każdym względem będzie pasował do klientki i zostanie w pełni zaakceptowany. Doskonale wiemy co to znaczy źle wykonany makijaż, gdyż dokonujemy korekt po zabiegach przeprowadzanych w innych gabinetach / laserowe usuwanie tatuażu lub odbarwianie specjalnymi korektorami/. Do makijażu brwi nie stosujemy brązu, który odbarwia się na czerwono-pomarańczowo, chyba że jest to wyraźne życzenie klientki. Dysponujemy specjalnymi kolorami przeznaczonymi wyłącznie do brwi w odcieniach szarości i oliwek, które wchłaniając się rozjaśniają kolor nie zmieniając odcienia. Dzięki temu makijaż przez cały czas wygląda naturalnie i jest idealnie dostosowany do urody i koloru włosów.

Brwi wykonujemy 2 metodami:

Cieniowania dla osób o niewielkiej ilości włosków lub takich które nie posiadają ich w ogóle. Tą metoda tuszujemy również ewentualne blizny brwi lub głowy gdzie włos już nie wyrasta.

Włos po włosie jest to metoda która wygląda bardzo naturalnie miedzy naturalnymi włosami rysujemy kolejne włoski. Możliwość zrobienia 2och kolorów tzw brwi w trójwymiarze efekt spektakularny. Metoda dla osób które chcą zagęścić łuk brwiowy i pragną aby było to naturalnie wykonane.

Makijaż oczu – kreska dolna i górna

Kreski wykonujemy zazwyczaj w kolorze czarnym. Kreskę górną można zrobić jedynie jako linę między rzęsami lub pogrubić ją w dowolnym punkcie oczywiście korzystnym dla klientki. Na życzenie klientki możliwość wykonania w kolorze lub 2óch kolorach np. czarny i beż dla dodatkowego podkreślenia oka. Dolna kreska może mieć kształt ciągły lub przerywany w postaci kropeczek między rzęsami co optycznie zagęszcza nam rzęsy.

Cennik

Brwi metodą włos po włosie 600zł- 800zł

Brwi metoda cieniowania 500zł-600zł

Kreska górna powieka 400zł

Kreska góra i dól 450zł

Usta kontur 600zł

Usta kontur + cieniowanie 700zł

Usta kontur+ wypełnienie 1000zł