O nas

Jesteśmy młodą szybko rozwijającą się firmą z dużym doświadczeniem zawodowym, współpracującą z lekarzami, ośrodkami SPA, gabinetami kosmetycznymi, salonami fryzjerskimi.

Nasza oferta obejmuje wynajem Lasera Lumenis M22 w wariancie „tylko urządzenie” lub „urządzenie plus wykwalifikowany personel do obsługi”. W wariancie „tylko urządzenie” dostarczamy Państwu laser do zakładu pracy a Państwa personel wykonuje zabiegi we własnym zakresie. W wariancie „urządzenie plus wykwalifikowany personel do obsługi” dostarczamy Państwu laser wraz z wykwalifikowanym personelem do obsługi i zabiegów wykonywanych w Państwa gabinecie. Urządzenie pozwala na wykonywanie szeregu zabiegów, tj. zamykanie naczynek na twarzy i ciele, usuwanie przebarwień, leczenie trądziku różowatego nawet w formie aktywnej, usuwanie zbędnego owłosienia, fotoodmładzanie …. to tylko kilka wybranych z funkcji naszego sprzętu.

Bez względu na wybrany wariant wypożyczenia korzyści dla Państwa firmy są nie tylko finansowe, dzięki urządzeniu poszerzacie Państwo swoją ofertę, pozyskujecie nowych klientów oraz zatrzymujecie stałych klientów wychodząc naprzeciw ich wymaganiom. Taka forma współpracy oznacza dla Państwa szeroki wachlarz nowych i popularnych zabiegów bez konieczności angażowania dużych środków finansowych w zakup sprzętu takiej klasy.

Zabiegi wykonywane na sprzęcie Lumenis M22 to gwarancja skuteczności, jakości i 100% zadowolenie Klientów.

Zapraszamy do współpracy

ivilinaEwelina Radoń

kosmetolog, Specjalista ds. depilacji Laserowych

Jest pogodną i pełną życia osobą, pozytywnie nastawioną do ludzi i świata. Optymizm daje jej dużo pozytywnej energii którą dzieli się ze swoimi klientami. Kocha to co robi i w każdy wykonywany zabieg wkładam dużo serca i rzetelności. Profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu jest poparte odpowiednim przygotowaniem zawodowym: studia na kierunku kosmetologia na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie, tytuł specjalisty ds. depilacji laserowych firmy Coherent – Light Sheer Hair Removal Laser, Mulitifuncional Platform Lumenis M22; Uniwersal IPL; Nd YAG, szkoła Wizażu i Stylizacji oraz liczne kursy i szkolenia z tej właśnie dziedziny (Makijaż permanentny, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym, nici PDO itd.). Nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia, udział w targach kosmetycznych, kongresach, wykładach i na bieżąco śledząc branżowe media i prasę.

Z największą przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z zabiegami jak i obsługą sprzętu.

Angelika

Angelika Maciaszek

Kosmetolog, Specjialista ds. depilacji Laserowych

Ukończyła studia w Wyższej szkole Inżynierii i zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Następnie w celu podniesienia swoich kwalifikacji odbyła liczne kursy i szkolenia m.in. Zawodowy Kurs Kosmetyczny w Instytucie Beauty-Lux oraz szkolenie , Mulitifuncional Platform Lumenis M22; Uniwersal IPL; Nd YAG – tytuł specjalisty ds. depilacji Laserowych.

Aktywnie uczestniczy w targach kosmetycznych, śledzi wszelkie branżowe wydarzenia, rozwija się i poszerza swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia i kursy branżowe.

Z największą przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z zabiegami jak i obsługą sprzętu.

Indywidualne podejście do Klienta pozwala na sprostanie wysokim wymaganiom i osiągnięcie wymarzonych efektów.

Certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje